Školní rok 2022/2023

– organizace školního roku 

 

  • Vyučování ve školním roce 2022/2023 začne ve středu 1. září 2022. 

  • Podzimní prázdniny připadnou na středu 26. října a čtvrtek 27. října 2022.

  • Vánoční prázdniny budou zahájeny ve pátek 23. prosince 2022 a skončí v pondělí 2. ledna 2023. Vyučování začne v úterý 3. ledna 2023.

  • Vysvědčení s hodnocením za první pololetí bude žákům předáno v úterý 31. ledna 2023.

  • Jednodenní pololetní prázdniny připadnou na pátek 3. února 2023.

  • Jarní prázdniny v délce jednoho týdne jsou podle sídla školy stanoveny takto: Zlín 13. 2. - 19. 2. 2023.

  • Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 6. dubna 2023.

  • Vyučování ve druhém pololetí bude ukončeno ve pátek 30. června 2023.

  • Hlavní prázdniny budou trvat od pátku 1. července 2023 do středy 3. září 2023.

  • Období školního vyučování ve školním roce 2023/2024 začne v pondělí 4. září 2023. 

Domluva rozvrhu

Hudební obor

probíhá u jednotlivých učitelů

1. září 2022         9 - 12 hod a 13 - 17 hod  

2. září 2022        13 - 17 hod  

 

Výtvarný obor

1. září 2022          9 - 12 hod a 13 - 17 hod  ul. Hluboká

2. září 2022       13 - 17 hod  ul. Hluboká

 

Taneční obor

1. září 2022        9 - 12 hod a 13 - 17 hod   Taneční sál

2. září 2022         13 - 17 hod   Taneční sál

 

Literárně-dramatický obor

1. září 2022        9 - 12 hod a 13 - 17 hod   Komorní sál

2. září 2022       13 - 17 hod   Komorní sál

Seznamy žáků - Estetická výchova

úterý 16.30 - 17.15

Barošová Kateřina

Baxevani Nefeli

Bečica Tobiáš

Dostálová Zuzana

Janíková Marie

Janochová Adriana

Janotová Alžběta

Rozehnal Mikuláš

Ryšánek Theodor

středa 16.30 - 17.15

Barton Phoenix Jan

Konečná Ema

Suchá Viktorie

Šmigura Adam

Tarkovský Lucas

Všetička Michael

Zajíčková Emílie

Žufánková Barbora

 

čtvrtek 16.30 - 17.15

Bodanská Viktorie

Čiháková Lucie

Kohútová Alžběta

Krejčí Magda

Mendlová Adina

Pavlíček Miron

Řehák Jakub

Šilc Otto

Zvonková Izabel

Seznamy žáků - Hudební školička

úterý 15.40 - 16.30

Ambrosová Barbora

Dekret Danielle

Friedlaenderová Zoe

Havala Onřej

Kašpaříková Alžběta

Mrázová Tereza

Němcová Tatiana

Ranocha Tobias

Straka Vít

Tuček Vavřinec

Válek Adam

čtvrtek 15.40 - 16.30

Dostálková Amálie

Fialová Karla

Galatíková Karolína

Hejná Ema 

Hniličková Alice

Horáková Valentýna

Korecká Barbora

Mrkvicová Anastázie 

Rudle Tobias

Vackova Elena

pátek 15.40 - 16.30

Brajko Šimon

Hanáčková Barbora

Hnátík Jaroslav

Hrbáčková Linda

Lišková Sabina

Mudříková Julie

Píchová Sofie Marie

Sedlář Filip

Svacina Elisabeth

Štachová Kristýna 

Vaicenbacherová Julie

Vývoda Alex