Úspěchy

Krajské kolo soutěže ZUŠ

ve hře cimbálových muzik

- 21. 4. 2022, Uherský Ostroh -

 

 1. místo s postupem do ústředního kola

 Strunečka

(pedagogické vedení: Lucie Dümlerová, Helena Kotulanová)

 

Strunka

(pedagogické vedení: Lucie Dümlerová, Helena Kotulanová)

Krajské kolo soutěže ZUŠ

ve hře na cimbál

- 8. 4. 2022, Uherské Hradiště -

 

2. místo

Elen Graubnerová

(pedagogické vedení: Lucie Uhlíková)

Krajské kolo soutěže ZUŠ

ve hře na bicí nástroje

- 7. 4. 2022, Zlín -

  

1. místo

 Jan Brhláč

(pedagogické vedení: Jan Lukáš)

Krajské kolo soutěže ZUŠ

ve hře na dechové nástroje žesťové

- 6. 4. 2022, Hulín –

  

1. místo s postupem do ústředního kola

 Aneta Gajdošíková

(pedagogické vedení: Daniel Rafaj)

 

1. místo

 Pavel Jadrníček

(pedagogické vedení: Daniel Rafaj)

 Ondřej Hudec

(pedagogické vedení: Jiří Zatloukal)

 

2. místo

 Jakub Červinka

(pedagogické vedení: Bronislav Katrňák)

 Anna Moučková

(pedagogické vedení: Bronislav Katrňák)

 Štěpán Lebeda

(pedagogické vedení: Bronislav Katrňák)

 Alois Kučera

(pedagogické vedení: Daniel Rafaj)

 

Veronice Mitášové byla udělena zvláštní cena poroty za klavírní doprovod. 

Krajské kolo soutěže ZUŠ

ve hře na dechové nástroje žesťové

- 5. 4. 2022, Kroměříž -

 

1. místo s postupem do ústředního kola

 Richard Kraus, saxofon 

(pedagogické vedení: Jan Slavík)

 

1. místo

 František Dočkal, příčná flétna

(pedagogické vedení: Vladimír Vodička)

 

2. místo

 Beáta Brhelová, fagot

(pedagogické vedení: Michal Kubáč)

 Jan Ševčík, saxofon

(pedagogické vedení: Miroslav Janota)

 

3. místo

 Ivana Poláková, příčná flétna

(pedagogické vedení: Vladimír Vodička)

 

Veronice Mitášové byla udělena zvláštní cena poroty za klavírní doprovod.

Okresní kolo soutěže ZUŠ

ve hře cimbálových muzik

- 1. 4. 2022, Zlín -

  

1. místo s postupem do krajského kola

 

Strunečka

(pedagogické vedení: Lucie Dümlerová, Helena Kotulanová)

 

Strunka

(pedagogické vedení: Lucie Dümlerová, Helena Kotulanová)

Okresní kolo soutěže ZUŠ 

v přehlídce tanečního oboru

- 25. 3. 2022, Zlín -

  

1. místo s postupem

Strom života – 6. + 7. ročník  

(pedagogické vedení: Erika Guterová)

 

 2. místo

Mezi horami – II. stupeň 

Snowflakes – II. stupeň

(pedagogické vedení: Anna Zítová)

Krajské kolo soutěže ZUŠ

v sólovém zpěvu

- 18. 3. 2022, Karolinka -

   

1. místo

 Václav Svěrák

(pedagogické vedení: Lucie Válková)

 

 3. místo

 Rozálie Mikalová

 (pedagogické vedení: Lenka Rafajová)

Okresní kolo soutěže ZUŠ

ve hře na bicí nástroje

- 15. 3. 2022, Zlín – Malenovice -

 

1. místo s postupem do krajského kola

Jan Brhláč

(pedagogické vedení: Jan Lukáš)

 

2. místo

Jan Mikel

(pedagogické vedení: Jan Lukáš)

Okresní kolo soutěže ZUŠ

ve hře na dechové nástroje žesťové

- 15. 3. 2022, Slavičín -

 

1. místo s postupem do krajského kola

 

František Dočkal, příčná flétna

(pedagogické vedení: Vladimír Vodička)

 

Ivana Poláková, příčná flétna

(pedagogické vedení: Vladimír Vodička)

 

Beáta Brhelová, fagot

(pedagogické vedení: Michal Kubáč)

 

Jan Ševčík, saxofon

(pedagogické vedení: Miroslav Janota)

 

Richard Kraus, saxofon

(pedagogické vedení: Jan Slavík)

 

1. místo

Kristián Chmela, basklarinet

(pedagogické vedení: Jiří Porubiak)

 

2. místo

Jan Uhlík, klarinet

(pedagogické vedení: Jiří Kundl)

 

Alžběta Kobylíková, saxofon

(pedagogické vedení: Miroslav Janota)

 

Klavírní spolupráce: Petra Foltýnová, Veronika Mitášová

Veronice Mitášové byla udělena zvláštní cena poroty za klavírní doprovod.

Okresní kolo soutěže ZUŠ

ve hře na dechové nástroje žesťové

- 9. 3. 2022, Valašské Klobouky -

 

1. místo s postupem do krajského kola

 

Jakub Červinka

(pedagogické vedení: Bronislav Katrňák)

 

Anna Moučková

(pedagogické vedení: Bronislav Katrňák)

 

Aneta Gajdošíková

(pedagogické vedení: Daniel Rafaj)

 

Alois Kučera

(pedagogické vedení: Daniel Rafaj)

 

Pavel Jadrníček

(pedagogické vedení: Daniel Rafaj)

 

Ondřej Hudec

(pedagogické vedení: Jiří Zatloukal)

 

1. místo

 

Štěpán Lebeda

(pedagogické vedení: Bronislav Katrňák)

Navržen porotou jako náhradník pro postup do krajského kola.

 

2. místo

 

Jakub Slovák

(pedagogické vedení: Jiří Zatloukal)

 

Klavírní spolupráce: Petra Foltýnová, Veronika Mitášová

Veronice Mitášové byla udělena zvláštní cena poroty za klavírní doprovod.

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ

ve hře na cimbál

- 8. 3. 2022, Zlín -

 

 

1. místo s postupem do krajského kola

 

Elen Graubnerová

(pedagogické vedení: Lucie Uhlíková)

Okresní kolo soutěže ZUŠ

v sólovém zpěvu

- 24. 2. 2022, Otrokovice -

1. místo s postupem do krajského kola

 

Rozálie Mikalová

(pedagogické vedení: Lenka Rafajová)

 

Václav Svěrák

(pedagogické vedení: Lucie Válková)

 

 

2. místo

 

Sofie Müllerová

(pedagogické vedení: Lucie Válková)

 

Anežka Kurfürstová

(pedagogické vedení: Lucie Válková)

 

Jiří Loubal

(pedagogické vedení: Lenka Rafajová)

 

Rozálie Baďurová

(pedagogické vedení: Lucie Válková)

 

Viktorie Lucie Vaculíková

(pedagogické vedení: Lucie Válková)

 

Adéla Plačková

(pedagogické vedení: Lucie Válková)

 

Lucie Chovancová

(pedagogické vedení: Lenka Rafajová)

 

 

3. místo

 

Martina Turečková

(pedagogické vedení: Lenka Rafajová)

 

Natálie Bartošová

(pedagogické vedení: Lucie Válková)

 

Šárka Tichá

(pedagogické vedení: Lenka Rafajová)

 

Anežka Musilová

(pedagogické vedení: Lenka Rafajová)

 

 

 

Klavírní spolupráce: Petra Foltýnová

Okresní kolo soutěžní přehlídky ZUŠ literárně-dramatického oboru 

10. 3. 2020,  Zlín

 

Zlaté pásmo s postupem

Nela Mičková, pedagogické vedení: Veronika Zmeškalová

Tereza Kopečková, pedagogické vedení: Veronika Zmeškalová

Jan Foltýn, pedagogické vedení: Veronika Zmeškalová

Ester Julie Psotková, pedagogické vedení: Petr Nýdrle

Aneta Chochruňová, pedagogické vedení: Petr Nýdrle

Barbora Juřenová, pedagogické vedení: Petr Nýdrle

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

ZUŠ Zlín - Okružní, 26.2.2020

Hra na kytaru:

1. místo s postupem

Tea Chrastinová, pedagogické vedení: Petra Martinovská

 

1. místo 

Ellen Sobková, pedagogické vedení: Marcela Pánková

 

1. místo s postupem

Jan Brhláč, pedagogické vedení: Vlastimil Flajšingr

 

2. místo 

Tomáš Neuwirth, pedagogické vedení: Petra Martinovská

 

2. místo

Markéta Pospíšilová, pedagogické vedení: Marcela Pánková

 

2. místo

Tomáš Hanáček, pedagogické vedení: Vlastimil Flajšingr

 

2. místo

Jan Kalina, pedagogické vedení: Vlastimil Flajšingr

 

3. místo

Barbora Mikulášková, pedagogické vedení: Marcela Pánková

 

Kytarová dua:

3. místo

Mersi´s kids

/Barbora Mikulášková, Karolína Škubalová/, pedagogické vedení: Marcela Pánková

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

ZUŠ Morava, 25.2.2020

 

Hra na violoncello:

1. místo s postupem

Karel Dvořáček, pedagogické vedení: Šárka Trávníčková

 

1. místo s postupem

Absolutní vítěz okresního kola

Klára Janíčková, pedagogické vedení: Šárka Trávníčková

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

ZUŠ Malenovice, 24.2.2020

 

Hra na housle:

1. místo s postupem

Šimon Ilík, pedagogické vedení: Karla Mynaříková

1. místo

Vojtěch Palíšek, pedagogické vedení: Josef Geryk

2. místo

Lucie Jurásková, pedagogické vedení: Josef Geryk

 

Koncertantní obsazení:

1. místo s postupem

2 violoncella, Jolana Palíšková, Tereza Hanáčková, pedagogické vedení: Šárka Trávníčková

 

Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na akordeon

 10.-12.5.2019, Plzeň

2. místo

Julie Vajdáková

pedagogické vedení: Vojtech Szabó